Články

Barcelona – Paris SG: čeká se ofenzivní smršť!
article image

20.4.2015

První duel v Paříži vyhráli 3:1, doma na Nou Campu by měli fotbalisté Barcelony ztvrdit postup do semifinále Ligy mistrů. Jenže Francouzům se vrací do sestavy hvězdný Ibrahimovič. Pozlobí hosté španělského obra? Čekají se gólové hody!

Barcelona

+ skvělá forma, domácí prostředí, náskok

- strašákem podcenění soka

Paris SG

+ návrat Ibrahimoviče a Verrattiho do sestavy

- manko, chybující defenzíva

 

Na Nou Campu jsou Katalánci takřka nepřemožitelní, prohráli tam jen jediný z posledních 31 zápasů Ligy mistrů. Z posledních dvanácti soutěžních zápasů navíc jedenáctkrát vyhráli a jednou remizovali. „Náš cíl je jasný - vyhrát. Řekl bych, že jsme momentálně na naší nejvyšší úrovni,“ řekl kouč Enrique.

Pařížané hodně spoléhají na návrat kanonýra a bývalého hráče Barcelony Ibrahimoviče, který v prvním zápase nehrál kvůli karetnímu trestu. Švédský reprezentant dal v posledních sedmi zápasech za klub a národní tým 13 branek. „Zlatan je skvělý hráč, vždy patřil mezi pět nejlepších hráčů na světě. Je to pro PSG rozhodující hráč a musíme si na něj dávat velký pozor,“ varoval barcelonský útočník Suárez.

Hosté zbraně rozhodně neskládají! „Vrací se nám po trestu nejen Ibrahimovic, ale i Verratti. Budeme úplně jiný klub než v prvním zápase,“ zahrozil trenér PSG Blanc. Potvrdí to jeho hoši i na hřišti? A bude se hrát líbivý ofenzivní fotbal, jak všichni očekávají?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Barcelona - Paris SG 3,5 + 2.10
Dá gól (včetně prodloužení) - Bar-PSG: Messi L. ano 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip