Články

Barcelona – Getafe: Neymar povede demolici outsidera
article image

28.4.201

Zvládli těžké městské derby s Espanyolem, které dohrávali o deseti, a znovu se tak přiblížili zisku španělského titulu. Za zády však borci Barcelony mají dotírající Real Madrid, nesmí si tak dovolit polevit! Rozstřílí Getafe?

Barcelona

+ kvalita kádru, herní pohoda, hvězdná ofenzíva

- obrana zranitelná při brejcích

Getafe

+ na Katalánce umí zahrát, nemá co ztratit

- pro zranění chybí útočník Vázquez, venku se mu nedaří

 

Pět kol zbývá odehrát do konce letošního ročníku Primera División a v nejlepší pozici do finiše nastupuje hvězdná Barcelona, která vévodí tabulce s dvoubodovým náskokem před Realem Madrid. Katalánci o víkendu s grácií zvládli derby na půdě rivalů z Espanyolu – v prvním poločase měli držení míče famózních 80%, vypracovávali si jednu šanci za druhou a dvě z nich proměnili Neymar s Messim. Vyhecovaný duel nakonec dohrávali o deseti, když byl krátce po začátku druhého poločasu za dvě žluté vyloučen bek Jordi Alba, domácím však mnoho nedovolili a vybojovali důležitý triumf. Levý obránce Alba bude proti Getafe chybět, jeho místo na hřišti by mohl zaujmout Mathieu či Vermaelen, který se po letním příchodu z Arsenalu konečně vykurýroval z vleklých zdravotních problémů a bude připraven naskočit poprvé v barcelonském dresu do akce. Kouč Enrique do boje pošle silnou sestavu, jeho svěřenci si nemohou dovolit klopýtnout. Navíc si jistě dobře pamatuje na vzájemné klání v prosinci, kdy Katalánci na půdě Getafe jen bez branek plichtili. Také poslední návštěva „Azulones“ na Camp Nou vyústila v dělbu bodů (2:2), „Barca“ tak svého protivníka nepodcení! Budou Neymar, Messi a spol. znovu při střelecké chuti?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Bar-Get: Neymar ano 1.60
- Bar-Get: Suarez L. ano 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip