Články

Barcelona – Elche: gólové hody na Nou Campu
article image

8.1.201

Slavnou Barcou zmítají nepokoje, v kabině je dusno. V takové situaci tým čeká 1. osmifinále Španělského poháru s Elche. Ale pro poslední tým La Ligy není pohár důležitý a favorit v uvolněné atmosféře rozpoutá gólové peklo.

Za normálních okolností by nebylo co řešit. Elche by na Nou Campu dostalo „kartáč“ a odveta by byla jen formalitou. Jenže fanoušci katalánského velkoklubu se děsí, co s týmem udělaly veletoče posledních dnů. Prosákly informace, že hvězdy bojují s koučem Enriquem, který dokonce dostal od vedení ultimatum zklidnit emoce v kabině. A slovutný Messi údajně přehodnotil svůj záměr dohrát kariéru za každou cenu v Barceloně a londýnská Chelsea prý už vyrazila na lov! Může to ovlivnit výkon mužstva? Zcela jistě, jenže domácí mají kliku na soupeře. Proti nim totiž stojí Elche, které je nejhorším týmem La Ligy a všechny síly upíná na záchranu. Nedělní ligový zápas v Bilbau je pro ně daleko důležitější než nic neříkající Copa del Rey, a tak se dá očekávat, že hosté nenastoupí v nejsilnější sestavě. To ostatně domácí také ne, jenže těm by to mohlo jen prospět. Hladoví náhradníci se budou chtít blýsknout a měla by to být ofenzivní smršť. Sázka na bezproblémový fotbal a větší počet gólů se tak přímo nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Barcelona - Elche 4,5 + 2.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip