Barcelona – AS Řím: Messi předvede kvality

23.11.2015

Katalánci rozdrtili v El Clásiku 4:0 rivaly z Realu Madrid a nyní zkusí v Lize mistrů udělat krátký proces s italským AS Řím. K jistotě postupu do jarních bojů by jim stačila i plichta, fanoušci na Camp Nou ale chtějí vidět další výhru!

Barcelona s deseti body vévodí skupině E a do play off Ligy mistrů by se mohla kvalifikovat i v případě porážky, pokud by Leverkusen v souběžně hraném utkání neporazil BATE. Jistotu dá Kataláncům remíza, ovšem před vyprodaným Camp Nou musí hrát na vítězství! První vzájemné klání s Římany ve „Věčném městě“ skončilo dělbou bodů za plichtu 1:1, tentokrát ale italský mančaft, kterému s pěti body patří druhá příčka tabulky, vyjde bodově naprázdno. Barcelonská mašina drtí soupeře na počkání, v sobotu koncertovala v Madridu, kde zesměšnila rivaly z Realu Madrid, kterým uštědřila výprask 4:0! K vítězství ji dovedlo hvězdné ofenzivní duo Neymar – Suárez, uzdravený Messi nastoupil až v průběhu druhého poločasu. Proti AS Řím by měl argentinský kouzelník vyběhnout na pažit už od prvních minut, čímž se údernost barcelonské ofenzívy ještě výrazně zvýší! Římani hrají ofenzivně a mohli by občas domácí pozlobit, v obraně však chybují a toho Katalánci využijí. A navrátilec Messi by mohl rozvlnit síť!

Handicap - Barcelona - AS Řím 0:1 1 1.65
Dá gól (včetně prodloužení) - Bar-ASŘ: Messi L. ano 1.60