Články

Baghdatis – Goffin: Goffin přeruší sérii
article image

2.7.2015

Na postup do třetího kola potřeboval Kypřan nejprve čtyři a pak pět setů, zatímco Belgičan do něj prošel po dvou jasných výhrách 3:0. Světová patnáctka Goffin by měl využít aktuální formy a poprvé Bagdatise zdolat.

Už se zdálo, že často zraněný Baghdatis ve třiceti letech znovu stoupá k vrcholu a může si ve Wimbledonu připomenout semifinále před devíti lety. V Nottinghamu prošel bez ztráty setu do finále, ale do něj kvůli zranění nenastoupil. Dal se sice dohromady a ve Wimbledonu už dvakrát vyhrál, ale těžce. Nejprve si poradil ve čtyřech setech s Američanem Youngem a následně potřeboval k vítězství nad kvalifikantem Millmanem z Austrálie dokonce plný počet pěti sad!

 

To David Goffin zatím jede vpřed bez ztráty setu a Zebalose a Broadyho zdolal snadno shodnými výsledky 7:6, 6:1 a 6:1! Forma a úspora fyzických sil mluví jasně, a tak by měl Marcose Baghdatise konečně po třech porážkách porazit.

 

 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Baghdatis M. - Goffin D. 2 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip