Články

B. Paire – S. Wawrinka: triumf světové desítky
article image

7.8.201

Francouz v Montrealu zahájil výhrou nad Němcem Kohlschreiberem 7:6, 7:5, ve druhém kole zkusí zaskočit osmého nasazeného Švýcara. Wawrinka ale ukáže kvality a projde dál!

Paire se letos vyšplhal na pětadvacáté místo světového žebříčku a zlepšení ukázal i při vstupu do kanadského turnaje. Němce Kohlschreibera udolal 7:6, 7:5 a v klíčových momentech zápasu ukázal, že si věří. Podržel jej hlavně servis, který je jeho největší zbraní. Pokud se na své podání bude moci spolehnout i proti Švýcarovi, světovou desítku hodně potrápí. Jenže jej letos trápí nestálost výkonů, vždyť dva zápasy v řadě nevyhrál od Wimbledonu… Na londýnském turnaji Wawrinka neuspěl, hned v prvním kole prohrál po bitvě s Australanem Hewittem. Následně si dal od tenisu téměř měsíční pauzu, po níž dokráčel v Hamburku do čtvrtfinále. V Montrealu měl na úvod volno, na těžký duel s Pairem jistě kvalitně potrénoval. V obou dosavadních vzájemných duelech Francouze porazil, v Kanadě uspěje znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Paire B. - Wawrinka S. 2 1.42

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip