Články

B. Paire – F. Fognini: velká bitva o osmifinále
article image

8.8.2016

Postup do třetího kola olympijského tenisového turnaje bude v sázce při bitvě mezi Francouzem Pairem a Italem Fogninim. Bilance vzájemných zápasů hovoří pro rodáka z Avignonu, který svého vrstevníka dvakrát po sobě porazil…

Zkušený Ital Fognini letos příliš nezáří, a to téměř výhradně hrává turnaje na oblíbené antuce. Na tvrdém povrchu má vcelku tristní bilanci – v lednu v Aucklandu vyhrál dva duely, na následném Australian Open padl hned v prvním kole a nedávno v Torontu ovládl jen klání prvního kola s domácím Johnsonem. Ani na travnatém Wimbledonu nezazářil a z Londýna se pakoval po porážce v druhém kole s Feliciano Lopezem… Asi ani na tvrdém povrchu v Riu velkou díru do světa neudělá, v prvním utkání se na postup hodně natrápil proti Estrellovi z Dominikánské republiky (2:6, 7:6, 6:0). Velmi dobře servírující Paire není jeho oblíbeným soupeřem, na okruhu ATP s ním prohrál oba dosavadní vzájemné zápasy a oba dokonce na antuce! Ovšem ani Francouz si do Brazílie nedovezl ideální formu, vždyť na posledních třech turnajích vyhrál jenom dva zápasy… Olympijský turnaj ale zahájil výtečně, když přetlačil nebezpečného Čecha Rosola (3:6, 6:3, 6:4) a na Fogniniho si bude věřit. Očekávám velkou bitvu, která by se mohla hodně protáhnout!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Paire B. - Fognini F. 22,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip