Články

Azarenka V. – Šarapova M.: překvapí Běloruska v souboji hvězd?
article image

15.3.2015

Pomalu se dostává zpět do bývalé formy, kdy bývala světovou jedničkou. Na megaturnaji v Indian Wells chce běloruská tenistka Victoria Azarenka udělat další krok k výšinám. Zdolá v prestižní bitvě hvězdnou Rusku Marii Šarapovou?

Azarenka

+ je hladová po návratu na výsluní, vzájemnou bilanci má lepší 7:6

- stále ještě není v bývalé top formě

Šarapova

+ zkušenost, psychická odolnost, Bělorusku porazila dvakrát za sebou

- v dřívějších kolech obvykle nehrává tak dobře jako na konci turnajů

 

Ve slunné Kalifornii se potkávají ve 3. kole, když v prvním měly volný los a ve druhém si v klídku poradily s belgickými soupeřkami Wickmayer, resp. Flipkens. Azarenka potvrzuje, že po vleklém zranění nabírá formu, znovu na kurtu oplývá sebevědomím, snaží se diktovat hru. Někdejší tenisová královna už se prokousala do čtvrté světové desítky, nicméně její hře stále ještě chybí stabilita a pod tlakem kazí. Proti světové dvojce se musí snažit převzít iniciativu a riskovat, jinak ji čeká rychlý konec. Na Šarapovu umí, vzájemnou bilanci má kladnou 7:6, byť poslední dva duely prohrála. Zajímavé je, že pokud se ty dvě střetly ve finále turnaje, má Běloruska výrazně lepší bilanci 5:1. Jasně ovládla i finále v Indian Wells 2012.

To vše ale Ruska moc dobře ví a na souboj se důkladně připraví. Začátek ruku jí vyšel parádně, zatím prohrála jediný zápas – ve finále grandslamového Australian Open se Serenou Williams. Kdysi bolavé rameno jí drží, a tak nadále se může spoléhat na skvělý servis, drtivé údery zezadu a tradiční psychickou odolnost. Občas se rozjíždí pomalu, ztratí první set, ale zápasy pak dokáže obracet. Že by scénář pro bitvu proti Azarence?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Azarenka V. - Sharapova M. 1 2.44
Přesný výsledek - Azarenka V. - Sharapova M. 1:2 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip