Články

Austria Vídeň – Plzeň: český šampion si odveze tři body
article image

28.9.2016

Zvedli se, za poslední měsíc najeli na vítěznou vlnu. Fotbalisté plzeňské Viktorie chtějí svoji pohodu potvrdit i v Evropské lize proti Austrii. A z Vídně si odvezou cennou výhru.

Zdá se, že si vše konečně sedlo a Viktoriáni i pod novým koučem Pivarníkem vítězí. Pravda, není to většinou žádná smršť, ovšem upracovaná vítězství jsou o to cennější. Na úvod Evropské ligy dokázali hrát doma s italským gigantem AS Řím 1:1 a dokonce sahali po výhře, od porážky s vedoucím Zlínem v lize porazili Slavii, Liberec, Karvinou i Teplice. A teď vyrazili do Vídně za vendetou! Český šampion se totiž loni ve skupině EL utkal s jiným vídeňským celkem Rapidem a ani jeden duel nezvládl – v Rakousku prohrál 2:3 a doma 1:2, což mu zavřelo dveře do vyřazovací fáze. „Rapid je kvalitnější než Austria, hraje lepší fotbal. Určitě respektujeme sílu Austrie, ale jdeme do zápasu s tím, že chceme vyhrát,“ řekl jasně Pivarník. Zápas pro něj bude prestižní i proto, že jako hráč a později i asistent trenéra působil právě u hlavního rivala Rapidu. Austria první zápas ve skupině E zvládla ještě lépe než Západočeši a v Rumunsku zvítězila nad Astrou Giurgiu 3:2. Pro vídeňský tým to byla šestá výhra ze sedmi duelů této sezony Evropské ligy včetně předkol. V domácí soutěži však prohráli dvakrát za sebou a jsou až na pátém místě. Jak bude duel vypadat? Domácí se nechají strhnout fanoušky a budou se tlačit do útoku, což bude pobídka pro plzeňské brejkové hráče. Hosté prodají svoje větší pohárové zkušenosti a takticky dovedou zápas k výhře.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Austria Vídeň - Plzeň 2 2.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip