Články

Austria – Dinamo Záhřeb: Rakušané si zahrají Ligu mistrů
article image

26.8.2013

Postoupí do Ligy mistrů rakouský, nebo chorvatský šampion? Velký krok k vytouženému cíli udělali fotbalisté Austrie, kteří šokovali Záhřeb vítězstvím 2:0. Těsnou výhru přidají i v těžké odvetě ve Vídni.

Blízko k premiérovému startu v nejprestižnější klubové soutěži se ocitl český forvard v rakouských službách Tomáš Jun. Bývalý sparťan a nejlepší střelec Gambrinus ligy z roku 2005 obléká dres Austrie od roku 2009 a na triumfu v Záhřebu se podílel výborným výkonem. Také v odvetě by měl nastoupit v základní sestavě a v Austria Areně bude se svými spoluhráči čelit nažhavenému soupeři. Ten rozhodně ještě nepovažuje situaci za ztracenou a pro záchranu postupu dělá, co může. Vedení Dinama na čele s prezidentem Zdravko Mamičem se před odvetou rozhodlo pro léčbu šokem a odvolalo trenéra Krunoslava Jurčiče, jehož místo zaujal dosavadní asistent Damir Krznar. Pikantnosti duelu dodává i přítomnost Chorvatů ve službách Austrie na čele s trenérem Nenadem Bjelicem a obráncem Kajou Roguljou. Bývalý plejer Hajduku Split porazil před týdnem rivaly ze Záhřebu poprvé ve své kariéře a dnes by si radostné pocity chtěl zopakovat podruhé…  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Austria - Din.Záhřeb 1 2.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip