Augsburg – Liverpool: Angličané soupeře sfouknou jako svíčku

article image

17.2.2016 Jsou jako oheň a led. Po mistrovském galakoncertu jsou borci Liverpoolu schopni vzápětí vyhořet v duelu s outsiderem. Teď jsou ale v pohodě a na hřišti trápícího se protivníka uspějí.

Když chytnou slinu, je to uragán srovnatelný s Barcelonou, Realem či Bayernem. To už fotbalisté Liverpoolu potvrdili opakovaně, pod charismatickým koučem Kloppem dokážou velké věci. Příklad? Víkendová demolice Aston Villy 6:0 na jejím hřišti. Jenže před ní pětkrát v řadě nevyhráli a překvapivě vypadli i z domácího poháru. Augsburg potvrzuje, že do jarních bojů evropských soutěží se dostal spíše jen náhodou, protože kvalitu nemá. V bundeslize se potácí těsně nad sestupovou hranou, na jaře urval ze čtyř zápasů jen dva bodíky. Na druhou stranu naposledy doma trápil Bayern a výsledek 1:3 proti mužstvu plnému hvězd není tak špatný. Mohou domácí otrávit Reds? Pokud vsadí na přísnou defenzívu, zcela jistě. Jenže tohle je pohár, a pokud německý outsider chce myslet na postup, měl by pro něj na vlastním hřišti něco udělat. Dá se tedy očekávat, že totální obrana to v podání domácích nebude, což jen nahrává rychlým liverpoolským šikulům.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Augsburg - Liverpool 1:0 2 3.32

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip