Články

Augsburg – Dortmund: Borussia napraví zaváhání
article image

28.8.2014

Takhle si vstup do nového bundesligového ročníku nepředstavovali! Borci Dortmundu už po sedmi vteřinách duelu s Leverkusenem prohrávali a nakonec po porážce 0:2 zůstali bez bodu. V Augsburgu tak musí uspět a to se jim podaří!

Vicemistři z Dortmundu mají v nové sezoně ty nejvyšší ambice, což potvrdili výhrou 2:0 nad Bayernem v bitvě o německý Superpohár. Německou ligu však rozehráli tragicky, v domácím utkání s Leverkusenem rekordně brzy inkasovali z kopačky Ballarabiho. Ve zbytku utkání pak marně dobývali branku Bayeru a nakonec v nastaveném čase ještě jednou inkasovali. Absence kanonýra Lewandowského, jenž odešel do Bayernu, tak bude pro Borussii opravdu citelnou ztrátou, jeho nástupce Immobile, který byl loni nejlepším střelcem italské Serie A, se ještě musí s novými spoluhráči pořádně sžít. Ani Augsburg neodstartoval dobře a padl 0:2 v Hoffenheimu, na Dortmund navíc neumí a v posledních dvou domácích zápasech s ním vysoko prohrál (1:3, 0:4). Letos se zkusí dalšímu debaklu vyhnout, ovšem Borussia si další ztrátu nemůže dovolit. Kádr má výrazně kvalitnější, svým ofenzivním a kombinačním fotbalem defenzívu domácích rozloží a odveze si tři body.    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Augsburg - Dortmund 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip