Články

Atl.Madrid – Bayern: první poločas bez gólů
article image

27.9.2016

Hit středečního programu Ligy mistrů je reprízou minulého semifinále soutěže. Bayern se bude chtít domácímu Atlétiku pomstít, ale bude to taktická bitva s čekáním na góly.

Fotbalisté německého gigantu chtějí madridskému protivníkovi vrátit smolné vyřazení ze semifinále minulého ročníku Ligy mistrů. Mnichovský tým vstoupil do skupiny D domácím triumfem 5:0 nad Rostovem, Atlético pro změnu vyhrálo v Eindhovenu 1:0. „Známe silné i slabé stránky Atlétika. Musíme použít všechny své zbraně, abychom mohli myslet na úspěch,“ prohlásil španělský záložník Thiago. Bayern v této sezoně vyhrál všech osm soutěžních utkání pod trenérem Ancelottim a inkasoval jediný gól, nicméně naposledy měl v lize na hřišti trápícího se Hamburku namále a výhru 1:0 přinesla až trefa z 88. minuty. Atlético se ale také rozjelo, v La Lize uhrálo i cennou plichtu v Barceloně a znovu mu parádně funguje defenzíva – letos inkasovalo pouze dvakrát. Borci z Madridu navíc na svém stadionu válejí, vyhráli 25 z posledních 30 domácích zápasů v pohárech. A s německými soupeři 6x po sobě neprohráli! Bayern naopak venku občas ztrácí glanc, vždyť vyhrál jen 2 z posledních 10 venkovních zápasů v Lize mistrů. Je zřejmé, že ani jeden tým se nepohrne do zběsilé ofenzívy, plichta by možná nakonec vyhovovala oběma. Opatrný začátek je zárukou toho, že v první půli diváci gól neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Atl.Madrid - Bayern 0,5 - 2.28

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip