Články

Atlético – Real: Na postup stačí hostům i prohra
article image

11.2.201

Přestože se v derby může stát cokoliv, zdá se, že odveta semifinále Španělského poháru je jen formalitou. Real před týdnem první zápas doma vyhrál 3:0. Dá se předpokládat, že si postup pohlídá a těsná prohra mu neuškodí.

Oba týmy letos patří společně s Barcelonou do trojice, která v Primera Division zbytku tabulky jasně utekla, ale v posledních dnech jako by to právě o Atlétiku přestávalo platit. Nejprve přišla porážka v již zmíněném pohárovém derby, aby mizérii uplynulých dnů Atlético dokonalo v ligovém duelu na hřišti Almérie, kde prohrálo 0:2 a odmítlo tak výbornou možnost jít do čela tabulky. Naopak Real se stále drží na vítězné vlně, byť se proti Villarrealu musel obejít bez potrestaného kanonýra Cristiana Ronalda. Střelecky ho ale dvěma góly zastoupil především Benzema. Po výhře 3:0 v prvním semifinále bude otázkou, v jaké sestavě „bílý balet“ nastoupí. Přece jen s blížícími se zápasy v Lize mistrů dostává jarní část sezony ostré tempo.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Atl.Madrid - Real Madrid 1 3.37

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip