Články

Atlético Madrid – Barcelona: o semifinále s málo góly
article image

28.1.201

Jde o hodně. Kdo postoupí, bude mít cestu k pohárovému triumfu pořádně umetenou, vždyť Real Madrid už je ze hry venku. Barca hájí gólově hubené vítězství 1:0 z prvního mače a i tentokrát tradičně moc branek k vidění nebude.

Svěřenci Diega Simeoneho se sice nenápadně ale definitivně zařadili mezi elitu španělského i světového fotbalu. A opět navazují na skvělé úspěchy z minulé sezony, v níž získali španělský ligový titul a v Lize mistrů prohráli až ve finále. S městským rivalem Realem a Barcelonou znovu bojují o titul, v Champions League postoupili do jarní vyřazovací fáze, v níž narazí na německý Leverkusen, a v Copa del Rey poslali ven Real Madrid už v osmifinále. Zvládnou vyřadit i Barcelonu? Ta si na stadion Vicente Calderona veze šťastnou výhru 1:0, kterou jí dorážkou z nepovedené penalty zařídil Lionel Messi jen pět minut před koncem. Barca tak nikam spěchat nemusí a bude trpělivě čekat na svoji šanci. Domácí s obrozujícím se střelcem Fernandem Torresem, který dvěma góly vyřadil Ronalda a spol., budou spoléhat na svoje silné zbraně: perfektní organizaci hry s pevnou defenzívou, rychlými kontry a nebezpečnými standardkami. V posledních osmi vzájemných zápasech Atlétika s Barcelonou padly jen jednou víc než dvě branky a tato tradice bude zachována.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Atl.Madrid - Barcelona 2,5 - 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip