Atlético – Bayern: obrany budou kralovat

article image

26.4.2016 Předloňští finalisté Ligy mistrů z Atlétika Madrid letos znovu prožívají úžasné tažení pohárovou soutěží a z kola ven už dokázali poslat i hvězdnou Barcelonu! Zaskočí v semifinále dalšího evropského giganta?

Nebudí hrůzu svou našlapanou ofenzívou, přesto je soupeřem, kterému se chtěl každý vyhnout. Madridské Atlétiko vedené horkokrevným koučem Diego Simeonem drtí všechny protivníky agresivním a důrazným fotbalem s neprostupnou defenzívou. Své by mohla vyprávět hvězdami našlapaná Barcelona, která se proti Rojiblancos ve čtvrtfinále Ligy mistrů dokázala gólově prosadit až poté, co je rozhodčí poslal do deseti… A na postup přesto nedosáhla, v odvetě vyšla střelecky naprázdno a neuhlídala francouzského rychlíka Griezmanna, který ji dvěma zásahy poslal do kolen. Nyní se červenobílý obranný val pokusí prolomit mnichovský Bayern, pokud však nepřidá na přímočarosti, bude mít s Atlétikem velké problémy a mohl by dopadnout jako Katalánci… Madridští nechají německého mistra tvořit, neprodyšně uzavřou svou defenzívu a budou číhat na rychlé kontry. Mnoho branek fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Atl.Madrid - Bayern 0 1.88
Počet gólů - Atl.Madrid - Bayern 2,5 - 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip