Články

Aston Villa – Tottenham: Kohouti si zastřílí
article image

12.3.201

Mančaft z Birminghamu sezonu už jen z povinnosti dohrává, pád do druhé ligy jej totiž nemine, ačkoliv stále má teoretickou šanci na záchranu. Hostující Spurs naopak bojují o titul a z Villa Parku si odvezou důležité tři body!

Dvakrát ovládli anglickou ligu, jsou to však už pořádně zaprášené úspěchy – vždyť poslední titul získali v roce 1961! Více než padesátileté čekání na mistrovské vavříny ale letos mohou ukončit, jako jediní totiž drží krok s překvapivě vedoucím Leicesterem, na který po devětadvaceti odehraných kolech z druhého místa ztrácí pět bodů. Fotbalisté Tottenhamu cítí velkou šanci a ve finiši Premier League hodlají pokračovat v parádních výkonech. Poslední dvě kola se jim nepovedla podle představ – především prohra 0:1 s West Hamem fanoušky hodně mrzela, naopak plichta 2:2 s třetím Arsenalem nebyla úplně špatným výsledkem. Další bodovou ztrátu si ale nemohou dovolit, aby jim pádící Lišky nezmizely v dáli! Celek kouče Pochettina disponuje nejlepší obranou soutěže, naopak poslední Aston Villa má vůbec nejhorší ofenzívu ligy, která v posledních čtyřech kolech jen 2x skórovala. Proti Spurs se neprosadí a její tragické obraně (55 inkasovaných gólů) se nepodaří hladové „vlčáky“ Kanea, Alliho či Eriksena udržet na uzdě. Hosté jasně vyhrají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Aston Villa - Tottenham 1:0 2 2.34

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip