Články

Aston Villa – Man. Utd.: tři body pro hosty
article image

14.8.201

Netradičně v pátek odstartuje 2. kolo Premier League, ve Villa Parku se střetnou Aston Villa a Manchester United! Rudí ďáblové na birminghamské půdě neprohráli dvacet let a znovu potvrdí, že na Villans umí zahrát!

Loni první venkovní triumf svěřenci kouče Louise van Gaala vybojovali až na konci listopadu, letos tak dlouho – pokud tedy opravdu chtějí bojovat o titul – čekat nemohou. Vstup do anglické ligy se jim výsledkově podařil – doma sice v těžkém klání s Tottenhamem neskórovali, ovšem hostující bek Walker si vstřelil vlastní gól a United tak triumfovali 1:0. Rooney a spol. nepředvedli úplně ideální výkon, v jejich základní sestavě ale nastoupili čtyři noví borci (Romero, Darmian, Schneiderlin, Depay) a jistě chvíli potrvá, než ambiciózní mančaft z Old Trafford vypiluje souhru k dokonalosti. Také v kádru Villans proběhla přes léto velká obměna a odchody opor Bentekeho, Delpha, Vlaara či Weimanna nevzbuzovaly ve fanoušcích před novou sezonou příliš mnoho optimismu. V přípravě ale nehrál mančaft kouče Sherwooda špatně a také zvládl vstup do Premier League, když vyhrál 1:0 na hřišti nováčka Bournemouthu 1:0 díky trefě posily Gestedeho. Na United se ale Aston Ville historicky vůbec nedaří, svého soupeře porazila jen jednou v posledních devětatřiceti ligových zápasech, od roku 1995 se jí to na vlastním hřišti nepodařilo… Statistika, kvalita kádru i ambice hovoří ve prospěch hostů, odvezou si tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Aston Villa - Man.United 2 1.70
Handicap - Aston Villa - Man.United 1:0 0 3.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip