Články

Aston Villa – Everton: Karamelky domácím zhořknou
article image

1.3.201

Vysoké ambice se jim nedaří naplňovat, krčí se až na 12. místě tabulky. Borci Evertonu jsou pod velkým tlakem, poslední Aston Villa ale není soupeřem, před nímž by se měli sklonit! Z Birminghamu si odvezou tři body.

Nastříleli čtvrtý nejvyšší počet branek v Premeir League, přesto jim patří až dvanáctá příčka tabulky. Ofenzíva fotbalistům Evertonu funguje na jedničku, pod španělským koučem Martinezem se tlačí do útoku a mohou se spolehnout na střelecké schopnosti belgického kanonýra Lukakua, jenž si na pažbě letos udělal 16 zásahů. Ovšem v obraně už to v jejich podání taková sláva není, proto často nedokážou dotáhnout nadějně rozehrané duely do vítězného konce – s Chelsea inkasovali vyrovnávací branku na 3:3 v osmé (!) minutě nastavení a to samé se jim přihodilo také při plichtě s Bournemouthem (3:3)… Na kontě mají vůbec nejvíce nerozhodných výsledků z celé soutěže (11), do Birminghamu si ale jedou pro tři body! Aston Villa hraje mizerně, nestřílí góly a příliš inkasuje. V posledních dvou duelech Villans celkem osmkrát lovili míč ze své sítě, ofenzivní smršti Toffees neodolají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Aston Villa - Everton 2 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip