Články

Aston Villa – Arsenal: sladká pomsta Kanonýrů
article image

12.1.2014

Hosté prožívají jednu z nejlepších sezon za poslední roky, přitom nový ročník anglické ligy rozehráli porážkou 1:3 právě s Aston Villou. Na Villans tak mají borci z Londýna spadeno a ve vzájemném utkání jim prohru oplatí!

V táboře Arsenalu vládne pohoda. Celek kouče Wengera vstoupil do nového roku jako lídr Premier League a věří, že letos ukončí dlouhý půst a svou sbírku úspěchů rozšíří o další cennou trofej. A třeba o tu pro anglického mistra! K tomu, aby nadále figuroval v čele našlapaného pelotonu, ale musí zvítězit v pondělní dohrávce 21. kola ve Villa Parku, kde vyzve tamní Aston Villu. S Villans padli Kanonýři v úvodním utkání nové sezony doma 1:3, ačkoliv celé utkání svého soupeře tlačili a měli výraznou převahu. Selhali však v koncovce a nezachytili několik rychlých protiútoků protivníka z Birminghamu, což vyústilo ve dvě penalty, které proměnil Benteke, třetí hřebíček do červenobílé rakve pak přidal Luna. Také v pondělním duelu by měl mít navrch v držení míče Arsenal, jenž jinak na podzim překvapil parádními výkony, které jej vynesly do čela tabulky. Celek kouče Wengera také několikrát ukázal, že umí vyhrávat zápasy, v nichž se mu příliš nedaří, to se mu v minulosti příliš nedařilo. I bez zraněných Walcotta, Bendtnera a Diabyho Aston Villu porazí a vrátí se na první místo!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Aston Villa - Arsenal 2 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip