Články

Astana – Maribor: gólové hody neuvidí
article image

22.7.201

Hubené jednobrankové vítězství budou bránit na horké půdě kazašské Astany fotbalisté slovinského Mariboru. Odolají náporu domácích a projdou do další fáze kvalifikace o milionářskou Ligu mistrů?

Slovinský mistr se loni prokousal předkoly až do základní skupiny Champions League, když si postupně poradil s bosenským Mostarem, Maccabi Tel Aviv a Celticem Glasgow. Letos touží vítěznou jízdu zopakovat, kazašská Astana však není snadným protivníkem. Na rozdíl od Mariboru je pořádně rozehraná, novou sezonu zahájila v březnu a odehrála už jednadvacet ligových zápasů! To se také projevilo v úvodním duelu ve Slovinsku, kde byla favoritovi vyrovnaným soupeřem. A nebýt hloupé chyby kolumbijského záložníka Rogera Caňase, jenž už v páté minutě neuhlídal při rohu přesně hlavičkujícího Šulera, mohl kazašský mančaft odjet domů s ještě lepším výsledkem. Porážka 0:1 mu přesto dává solidní šance do odvety, nesmí však brzy zbytečně otevřít obranu a hnát se bezhlavě do ofenzívy, inkasovaný gól by totiž přihrál trumfy do rukou hostů. Gólovou smršť fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - FC Astana - Maribor 2,5 - 1.54
1. poločas - FC Astana - Maribor 0 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip