Články

Astana – CSKA: hosté odvezou body
article image

28.12.2015

Moskevský velkoklub se po selhání v Togliatti naladil na ledě silného Omsku zpět na vítěznou notu a do kazašské Astany si jede pro další vítězství. Domácí Barys se pohybuje na hraně postupu do play off, favorita neporazí…

Mančaft z Astany po reprezentační pauze porazil dva nejhorší týmy soutěže Novokuzněck (6:2) a Čerepovec (4:3 v prodloužení), také ale nestačil na Novosibirsk (1:5). V tabulce Východní konference si sice mírně polepšil, nadále mu však patří devátá příčka s dvoubodovou ztrátou na osmý Nižněkamsk. Kazašský celek disponuje produktivním útokem, pouze Ufa, Magnitogorsk a Petrohrad dokázaly vstřelit více branek. Ovšem sráží jej mizerná obrana, která příliš chybuje a inkasovala nejvíce branek z celé soutěže! Mezery v domácí defenzívě budou nesmírně nebezpeční hosté s chutí využívat ke skórování, borci jako Radulov (18+29), Platt (18+8) či Kugryšev (12+14) se umí individuálně prosadit a vstřelit gól či jej připravit. CSKA je navíc ve formě, od konce listopadu prohrálo pouze dvě z dvanácti utkání a vrátilo se na pozici lídra celé KHL. V Astaně zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Astana - CSKA Moskva 2 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip