Astana – Benfika: hosté jedou pro postup!

article image

24.11.2015 Nováček Ligy mistrů z Astany je s pouhými dvěma body na kontě ve skupině C poslední, naopak portugalská Benfica s devíti body tabulce vládne a z Kazachstánu může odjet s postupem do play off v kapse. A to se jí skutečně podaří.

Kazašský outsider dokázal v minulém kole bez branek plichtit s madridským Atlétikem a podruhé při své premiérové účasti v Lize mistrů bodoval. Přesto mu s pouhými dvěma body na kontě patří poslední příčka ve skupině C… Jedině výhra nad Benfikou by jej mohla udržet ve hře o postup do play off, ovšem lisabonský gigant ještě nemá jistotu jarních bojů a do Astany si jede pro vítězství, které by mu dalo definitivu. Celek kouče Vitórii si v posledním utkání poradil s Galatasaray 2:1 a potřetí ve skupině naplno bodoval, dokázal například triumfovat i v Madridu nad silným Atlétikem (2:1). „Eagles“ disponují skvělým mančaftem, který toho v pohárech mnoho odehrál. Především v ofenzívě jsou nesmírně nebezpeční, a ačkoliv nastoupí bez distancovaného záložníka Gaitána, měli by si s nováčkem, kterého v prvním utkání zdolali 2:0, znovu poradit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - FC Astana - Benfica 2 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip