Články

Ast. Tripolis - Sparta: oba se prosadí!
article image

16.9.2015

Vedoucí tým české nejvyšší soutěže pražská Sparta v úvodním duelu skupiny A změří síly s Asterasem Tripolis. Čtvrtý celek loňského ročníku řecké ligy neoplývá zrovna ideální formou, dokáží toho hosté využít?

Jediné vítězství v úvodních třech kolech domácí soutěže vybojoval Asteras a do utkání se Spartou tak nepůjde v ideálním rozpoložení. Celek kouče Vergetise ale na vlastním hřišti tradičně předvádí velmi dobré výkony a především v ofenzívě je nebezpečný, Letenským by mohl dělat problémy agresivním napadáním, to mají jeho hráči zažité. Defenzíva Sparty především v úvodu sezony nehrála ideálně a český vicemistr tak příliš často inkasoval, tým kouče Ščasného ale na hře směrem dozadu zapracoval a v posledních dvou ligových kolech jenom jednou lovil míč ze své sítě. V útoku si naopak Lafata a spol. vedou velmi dobře a v pohárové Evropě střílí góly jako na běžícím pásu, v předkolech LM a EL proti CSKA Moskva a Thunu dali deset branek! Utkání v Tripolisu by mohlo být pro nezaujatého diváka hodně zajímavé, domácí i hosté se střelecky prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Ast.Tripolis - Sparta Praha ano 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip