AS Řím - Real Madrid: první poločas branku nepřinese

article image

16.2.2016 Jak si povede drtivá ofenzíva „Bílého baletu“ proti pevné defenzívě římských bojovníků? Real je sice velkým favoritem na postup do čtvrtfinále Ligy mistrů, ale v Itálii se na úvod čeká opatrná nuda.

V základní skupině dokázali remízovat s Barcelonou, tak proč nepotrápit i Real? Jenže borci římského AS by museli hrát ne na hranici svých možností, ale nejspíš nad ní! V Serii A se už sice dostali z lednové mizérie a vyhráli čtyřikrát za sebou, nicméně strach z nich rozhodně nejde. To z madridského giganta ano! Real pod novým koučem Zidanem exceluje a jeho ofenzíva je zničující. Na druhou stranu bezvadně funguje jen na domácím Estadio Santiago Bernabéu (20 gólů ve 4 zápasech!), venku už to taková sláva není. I proto by první duel mohl dopadnout pro Italy nadějně, hosté se budou koncentrovat spíše na nulu vzadu a spoléhat na tradiční smršť v domácí odvetě. Tenhle scénář může „pokazit“ snad jen bombarďák Ronaldo, jehož hlad po gólech je neukojitelný. V letošní Champions League má na kontě už 11 tref a pořád chce víc a víc, takže neohroženě míří za pátou trofejí krále střelců milionářské soutěže. Poradí si s Portugalcem polský brankář Szczesny, kterého Čech vyštípal z Arsenalu? Každopádně opatrný úvod dvojzápasu může znamenat, že na úvodní gól si nějakou dobru počkáme.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - AS Řím - Real Madrid 0,5 - 3.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip