Články

AS Řím – Neapol: šlágr okoření góly
article image

24.4.2016

Oba slavné mančafty se v letošní sezoně vyhřívaly na čele Serie A a dělaly si zálusk na zisk Scudetta. Titul jim však nakonec vyfoukne Juventus, ve zbývajících kolech tak budou bojovat o druhý flek, z něhož se jde přímo do Ligy mistrů…

Co se týče ligové pozice, je na tom lépe Neapol, která drží druhý flek a na třetí AS Řím má k dobru pět bodů. Vítězstvím ve vzájemné bitvě by si tak ligové stříbro téměř jistě pojistila a ve velkém šlágru už může využít služeb nejlepšího střelce Serie A Gonzalo Higuaína (30 gólů), který jí po vyloučení proti Udinese v posledních třech duelech chyběl. S návratem argentinského ostrostřelce do sestavy výrazně vzroste ofenzivní síla Partenopei, kteří společně s Římany patří mezi nejproduktivnější týmy Serie A. Hosté si na přelomu roku prožili menší herní krizi, po vyhazovu trenéra Garcii a návratu zkušeného kouče Spallettiho na lavičku se ale výrazně herně zvedli a od konce ledna nepoznali hořkost porážky! Ve čtyřech duelech v tomto měsíci 11x rozvlnili síť, ani jednou však neudrželi čisté konto a tak jen 2x naplno bodovali. Neapol disponuje dostatečnou kvalitou na to, aby chybující defenzívu Římanů překonala, také domácí by se měli gólově prosadit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - AS Řím - Neapol 2,5 + 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip