AS Řím – Leverkusen: obrany znovu nepřesvědčí

article image

2.11.2015 Fanoušci, kteří si nenechali uniknout první vzájemnou bitvu těchto soupeřů v Leverkusenu, se museli tetelit blahem. Vždyť viděli osmigólový thriller! Věčné město nyní bude hostit odvetu a ani v ní by neměla být o branky nouze…

Dechberoucí přestřelku předvedli v první vzájemné bitvě v BayAreně borci Leverkusenu a AS Řím! Bayer už po 19. minutách vedl díky dvěma trefám Javiera Hernándeze 2:0, ovšem za dalších devatenáct minut bylo srovnáno, když dvakrát po standardních situacích udeřil hostující De Rossi! Po přestávce hosté odskočili do dvoubrankového trháku, ovšem domácí dvěma góly v posledních šesti minutách srovnali na konečných 4:4 a osamostatnili se na druhé příčce skupiny E. Také odveta slibuje parádní duel, v němž by neměla být nouze o góly – Bayer ve třech duelech už 9x skóroval a prosadil se i na Camp Nou proti Barceloně (1:2), Římanům to nebývale pálí v Lize mistrů i italské Serii A. Doporučuji sázku na over.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - AS Řím - Leverkusen 2,5 + 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip