Články

AS Řím – Inter: body zůstanou ve Věčném městě
article image

28.2.2014

Požívají nejlepší sezonu za poslední roky, mají však smůlu, že hrají ve stejné soutěži jako téměř bezchybný Juventus. V tabulce Serie A jsou tak borci AS Řím až na druhém místě. Inter střídá dobré výkony s těmi horšími, v Římě ale padne.

V průběhu celé ligové sezony jenom jednou museli skousnout hořkost porážky, naopak 17x ve 24 duelech Serie A triumfovali. Pouze jedenáctkrát lovili míč ze své sítě a pyšní se tak suverénně nejlepší obranou italské ligy a zároveň mají druhý nejproduktivnější útok. Ani tyto skvělé statistiky ale borce AS Řím nevynesly do čela tabulky, na suverénní Juventus ztrácí devět bodů. Přesto nejsou v hlavním městě s druhou příčkou nespokojeni, postupuje se z ní totiž přímo do Ligy mistrů, kterou si Giallorossi naposledy zahráli v sezoně 2010/2011. Milánský Inter v letošním prvním vzájemném utkání na San Siru rozdrtili 3:0 díky dvěma brankám legendárního kapitána Tottiho a jedné trefě Florenziho, doma budou chtít parádní výkon zopakovat. Oba střelci ale mají zdravotní potíže a asi nenastoupí, ovšem trenér Garcia má k dispozici borce jako Gervinha, Destra či Ljajiče, kteří je mohou nahradit a pro obranu Interu budou znamenat velké nebezpečí! Nerazzurri letos příliš nezáří a budou mít co dělat, aby se probojovali do pohárové Evropy. V současnosti sice drží pátou příčku, na záda jim ale dýchá několik po úspěchu hladových pronásledovatelů, kteří číhají na každé jejich zaváhání. Po skončení zimní přestávky Inter pět zápasů čekal na vítězství, mizérii prolomil ušmudlaným triumfem 1:0 nad posledním Sassuolem. Poté zvítězil v těžkém duelu na hřišti Fiorentiny 2:1, naposledy to ale v jeho podání opět byla bída, která vyústila v domácí remízu 1:1 s patnáctým Cagliari. Římani vyhráli deset z dvanácti domácích duelů a jen dvakrát před vlastními fanoušky inkasovali, s tápajícím Interem si poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - AS Řím - Inter Milán 1 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip