Články

AS Řím – FC Porto: góly chybět nebudou
article image

22.8.2016

Italský mančaft si z portugalské metropole přivezl nadějnou remízu 1:1 a k postupu tak má blíž než jeho soupeř. Odveta na Olympijském stadionu ale nebude snadná, Porto je nesmírně silné v ofenzívě a o Ligu mistrů ještě zabojuje…

Římani se v posledních sezonách vrátili zpět mezi italskou elitu, vysněný titul jim ale uniká. V loňském ročníku Serie A nakonec skončili třetí a to především vinou nevýrazných výkonů v podzimní části, naopak v druhé polovině sezony váleli a prohráli jenom jeden zápas! Na podařené výkony letos zkusí navázat a nezačali špatně, ve 4. předkole Ligy mistrů v Portu plichtili 1:1 a vytvořili si výtečnou pozici pro odvetu. Od návratu kouče Spallettiho hrají Římani ofenzivní fotbal, a i když se v Portu soustředili pozorně na obranu, neváhali vyrážet do rychlých brejků, kterými domácí hodně zlobili. Jejich defenzíva ale není nejpevnější a toho bude chtít Porto využít! Hosté musí útočit, bez vstřelené branky půjdou z kola ven. S těžkými pohárovými duely mají spoustu zkušeností, měli by být schopni se gólově prosadit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - AS Řím - FC Porto ano 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip