Články

AS Řím – Chievo: domácí favorit smršť nepředvede
article image

30.10.2013

Hledat favorita je zbytečné, souboj prvního týmu Serie A s posledním slibuje jednostrannou záležitost. Ale pozor, Římané mívají dlouhodobě obrovské problémy překonat obranu Chieva a ani tentokrát fanoušci moc gólů neuvidí.

Devět zápasů – devět výher. Obrozený AS Řím zatím letos všechny válcuje, skóre 23:1 hovoří za vše. Fotbalisté AS v lize už 591 minut neinkasovali! A poslední tři výhry na Interu, s Neapolí a v Udinese jsou obzvlášť sladké. Proč se tedy bát Chieva, které má na posledním místě tabulky pouhé 4 bodíky? Tento tým je těžké zlomit. Koneckonců i při letošní mizérii nemá průměr inkasovaných branek ani dvě na utkání, hlavně ale je noční můrou Římanů. Loni Chievo oba vzájemné zápasy vyhrálo 1:0, v předminulé sezóně hrálo doma bez branek a v italské metropoli 0:2. Za posledních 5 let padlo v 10 vzájemných zápasech pouhých 13 gólů, což je pro sázkaře hodně zajímavé vodítko...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - AS Řím - Chievo 2,5 - 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip