Články

AS Řím – Cagliari: domácí ovládnou už první půli
article image

25.11.201

Tohle je pořádný test! Fotbalisté římského AS prohospodařili náskok na čele Serie A a teď doma hostí proklaté Cagliari, které jim pravidelně krade body. Jenže domácí vsadí na svoji velkou zbraň – silný první poločas!

Dvě zbytečné remízy s Torinem a Sassuolem pro Římany znamenaly, že se na ně dotáhl rival z Juventusu. Ten má teď na čele tabulky dokonce dva body náskok, a tak borci AS si potřetí v řadě nemohou dovolit ztratit. Ovšem proti nim budou stát fotbalisté Cagliari, kteří je porazili ve třech ze čtyř posledních duelů a dokonce jim při posledních dvou návštěvách Stadio Olimpico nenechali vůbec nic! Letos v únoru to bylo 2:4, sezonu předtím 1:2. Ale AS ví, o co hraje a dá si tentokrát na protivníka pořádný pozor. Sebevědomý tým má letos účinnou taktiku: na své soupeře obvykle vletí od prvních minut, koneckonců v pěti z minulých sedmi zápasů vyhráli Římané první poločas. Podobný scénář se dá očekávat i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - AS Řím - Cagliari 1 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip