Články

AS Řím – Bolonga: Vlci nebudou mít slitování
article image

11.4.201

Giallorossi se po výměně trenéra nadechli k parádní jízdě, která je vynesla na třetí místo tabulky. V minulém kole potěšili své fanoušky drtivou výhrou v římském derby nad Laziem (4:1) a také s Boloňou si bez problémů poradí.

Fotbalisté AS Řím chtěli bojovat o titul, ovšem v polovině sezony si na ně sedla krize – během devíti duelů jen jednou zvítězili a čelo tabulky se jim výrazně vzdálilo. Mizerné výkony odnesl vyhazovem kouč Garcia, nově příchozí Luciano Spalletti ale dokázal Římany vrátit zpět na vítěznou vlnu – v posledních deseti duelech jeho svěřenci 9x naplno bodovali! Během této úspěšné série v šesti zápasech vstřelili tři či více branek, naposledy jejich ofenzivním kvalitám nedokázali čelit městští rivalové z Lazia, kteří v derby padli 1:4. Ukončit senzační tažení Římanů nyní zkusí borci Boloni, to se jim však nepodaří. Formu totiž mají mizernou a do zápasu v hlavním městě půjdou po třech prohrách v řadě, od začátku února vyhráli jen v jednom z devíti duelů… V posledních šesti zápasech pouze jednou rozvlnili síť a mušku si na Olympijském stadionu nevylepší. Domácí vyhrají v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - AS Řím - Bologna 0:1 1 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip