Články

AS Řím – Atalanta: drtivý nástup Římanů
article image

27.11.2015

V týdnu utrpěli šestigólovou lekci od Barcelony, omluvit se fanouškům za výprask zkusí borci AS Řím v ligovém klání s Atalantou. Na vlastním hřišti se jim v letošní sezoně daří a mívají podařené vstupy do zápasů, vyhrají už první půli.

Pořádný výprask si z Barcelony odvezli borci AS Řím, navzdory porážce 1:6 se ale udrželi na druhé postupové příčce skupiny E. V italské Serii A se nyní pokusí výprask odčinit! Výhra by je navíc udržela v kontaktu s konkurenty v boji o titul, ze čtvrté příčky ztrácí na vedoucí Inter jenom tři body. Svěřenci francouzského kouče Garcii praktikují ofenzivní fotbal a vstřelili ze všech týmů soutěže nejvíce branek (29), daří se hlavně rychlému Gervinhovi (6 branek), důraznému Džekovi (3) či Pjaničovi (6), který umí udeřit ze standardních situací. Především na domácím hřišti jsou Římani nebezpeční (bilance 5-1-0, skóre 17:6) a mívají tam drtivé nástupy do utkání, jenom v jednom se jim nepodařilo během prvního poločasu skórovat. Také na Atalantu vletí a od prvních minut budou diktovat tempo hry. Mančaft z Bergama venku nezáří, v sedmi duelech jen třikrát skóroval a čtyřikrát prohrál. Tlaku domácích neodolá, prohraje už první poločas!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - AS Řím - Bergamo 1 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip