Články

AS Řím – AC Milán: ve šlágru se trefí oba
article image

25.4.201

Olympijský stadion v Římě uvidí souboj dvou těžkých vah italské kopané, které se momentálně pyšní parádní formou a kosí každého, kdo se jim postaví do cesty. Jejich vzájemná bitva bude fanoušky bavit, o góly nebude nouze.

Římani udržují vedoucí Juventus soustavně pod tlakem a nedají mu vydechnout. V Serii A vyhráli osmkrát za sebou, díky čemuž si pojistili druhé místo a účast v základní skupině Ligy mistrů v příštím ročníku. Ačkoliv první „Starou dámu“, která vede tabulku o osm bodů, nejspíše do konce sezony nedostihnou, svěřenci kouče Rudi Garcii předvádí nejlepší výkony za poslední roky a hrají výrazně nad plán. V celém ročníku italské nejvyšší soutěže jen dvakrát prohráli a výbornou formu potvrdili v minulém kole výhrou 1:0 na hřišti čtvrté Fiorentiny. Do utkání s AC Milán nemůže nastoupit suspendovaný útočník Destro, jenž v posledních šesti duelech sedmkrát skóroval, ovšem Gervinho či legendární kapitán Totti také hrají jako z partesu a jistě jej dobře zastoupí. Hosté ale do utkání s rozjetým protivníkem půjdou s vysokým sebevědomím, dokázali se totiž vymanit z dlouhotrvající krize a díky pěti výhrám v řadě poskočili na sedmou příčku tabulky. Rossoneri konečně začala fungovat defenzíva, během úspěšné série jenom jednou inkasovali. Udržet na uzdě druhou nejproduktivnější ofenzívu soutěže ale asi bude nad jejich síly a k bodům se tak budou muset v Římě prostřílet! V posledních dvou venkovních duelech čtyřikrát rozvlnili síť, také v Římě se trefí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - AS Řím - AC Milán ano 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip