Články

Arsenal – Watford: odplata pro Kanonýry
article image

1.4.2016

Už jen mizivou šanci na zisk anglického titulu mají fotbalisté Arsenalu, ztráta s Watfordem by jim naděje definitivně vzala. S Watfordem před čtrnácti dny vypadli z FA Cupu, ligovou odvetu ale zvládnou a vysoko zvítězí!

Kanonýři v druhé polovině sezony předvedli svůj tradiční kolaps a ze žhavého kandidáta na zisk titulu se proměnili v mančaft, jenž brání pozice pro Ligu mistrů. Nadějí na mistrovské vavříny se svěřenci kouče Wengera ještě nevzdali, osm kol před koncem sezony již jsou ale hodně mizivé… Zaváhání s Watfordem by je definitivně utnulo a domácí se jistě vyvarují chyb, které předvedli ve čtvrtfinále FA Cupu proti stejnému soupeři, jemuž na Emirates Stadium podlehli 1:2. Kádr mají výrazně kvalitnější než Watford, před reprezentační pauzou zvítězili v Goodison Parku nad Evertonem 2:0 a po špatných výkonech z posledních týdnů si jistě vylepšili náladu. Watford v anglické lize zrovna nezáří, z posledních čtyř utkání vytěžil jediný bod. Nemít bodový polštář z podzimní části, strachoval by se o záchranu! Podruhé během jednoho měsíce ve svatyni Kanonýrů nevyhraje, favorit zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Arsenal - Watford 0:1 1 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip