Články

Arsenal – Tottenham: v prestižním derby se prosadí oba
article image

3.1.2014

Londýn bude v sobotu na nohou, ve 3. kole FA Cupu uvidí bitvu úhlavních rivalů! Oběma týmům se daří v lize a touží po pohárovém úspěchu, Spurs ale na Emirates Stadium třikrát za sebou padli. Tentokrát to však Kanonýrům neulehčí…

Arsenal (10 triumfů) a Tottenham (8 triumfů) jsou dva ze tří nejúspěšnějších celků nejstarší pohárové soutěže světa, jeden z nich ale přijde o naději na rozšíření své sbírky triumfů už v jejím 3. kole, když si to rozdají ve vzájemném zápase na Emirates Stadium. Tam v poslední době Spurs neumí, na hřišti svého rivala totiž prohráli třikrát v řadě (0:1, 2:5, 2:5). Nyní ale doufají v prolomení špatné bilance, po vyhazovu kouče Villase-Boase se jim totiž začalo dařit – v Premier League vyhráli tři z posledních čtyř duelů, naposledy zvítězili 2:1 na hřišti úřadujících šampionů z Manchesteru United. Jednou brankou se na tom podílel obrozený střelec Adebayor, jenž se po návratu do týmu rozstřílel a v šesti duelech čtyřikrát rozvlnil síť. Domácí letos hrají nad očekávání dobře a dokonce průběžně vedou tabulku Premier League! Spurs ve 3. ligovém kole na vlastním hřišti porazili 1:0 a budou chtít znovu uspět. V poháru by jejich vzájemný duel neměl být tolik takticky svázaný, oba soupeři se střelecky prosadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Arsenal - Tottenham ano 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip