Články

Arsenal – Tottenham: Sánchez pokoří Spurs
article image

27.9.201

Pro Arsenal a Tottenham nejprestižnější mač! A poprvé se v něm představí chilských snajpr domácích Alexis Sánchez, který se po přestupu z Barcelony konečně dostal do střelecké kondice. Gólově se prosadí počtvrté v řadě!

Pětadvacetiletý forvard nevyčnívá postavou – narostl jen do 169 cm, zato svou rychlostí, brilantní technikou a střeleckým kumštem je na trávníku nepřehlédnutelný. Po letním příchodu z Barcelony se v prvních třech soutěžních zápasech za Gunners gólově rozkoukával, ale v dalších třech už pálil ostrými náboji. Třemi brankami zařídil v Premier League remízy 1:1 v Leicesteru a 2:2 doma s mistrovským Manchesterem City, ale ani on nepomohl odvrátit ostudné vyřazení ve 3. kole Ligového poháru na Emirates Stadium týmem Southamptonu po výsledku 1:2. Nyní si chilský reprezentant poprvé vychutná superprestižní válku o severní Londýn s rivalským Tottenhamem, který s Arsenalem prohrál pět z posledních šesti vzájemných soutěžních utkání (5x liga, 1x FA Cup). A týmu argentinského trenéra Mauricia Pochettina alespoň jednou gólově přitíží.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Ars-Tot: Sánchez Alexis ano 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip