Články

Arsenal – Sunderland: Kanonýři si otevřou střelnici!
article image

22.2.201

Z porážky 0:2 od Bayernu v Lize mistrů se musí Kanonýři okamžitě oklepat, v anglické Premier League ztrácí na lídry z Chelsea jeden bod a v případě dalšího neúspěchu by mohlo jejich manko na rivala výrazně narůst. To se ale nestane!

V Lize mistrů už nejspíše musí na úspěch zapomenout, dvoubrankovou ztrátu z domácího duelu budou v mnichovské odvetě umazávat jen těžko. Na zisk anglického titulu si ale stále mohou dělat zálusk! Londýnští Kanonýři se sice dlouho vyhřívali na čele Premier League, po výprasku 1:5 od Liverpoolu a bezbrankové remíze s Manchesterem United v posledních dvou duelech ale byli z prvního místa tabulky sesazeni městskými rivaly z Chelsea, na které ztrácí jeden bod. Proti Sunderlandu tak už musí zabrat, jinak by se mohlo jejich manko na lídra ještě více prohloubit. V polovině září na hřišti Black Cats triumfovali 3:1 a v domácí odvetě chtějí na vítězství navázat, kvalita kádru hovoří jasně v jejich prospěch. Sunderland ale bude bojovat, v posledních pěti duelech třikrát zvítězil a opustil poslední příčku tabulky, což je pro jeho hráče velká psychická vzpruha. V posledním utkání ale Sunderland doma podlehl Hullu 0:2 a ani na Emirates Stadium neuspěje. Namotivovaní Kanonýři nedopustí překvapení a zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Arsenal - Sunderland 0:1 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip