Články

Arsenal – Southampton: Svatí přijdou zkrátka
article image

2.12.2014

Kanonýři letos v anglické lize nezáří a na třetí Southampton ztrácí šest bodů. Ovšem vysoké manko mohou ve šlágru na Emirates Stadium snížit na polovinu. V posledních duelech ukázali zlepšení, „Svaté“ doma porazí!

Slavní Gunners letos měli útočit na titul, promeškali však úvod ročníku, v němž nabrali tak výraznou ztrátu na čelo tabulky, že na mistrovské vavříny už musí zapomenout. Zbyl jim tak boj o Ligu mistrů, ani v něm se jim ale příliš nedaří a po třinácti kolech byli šestí. Po nepřesvědčivém startu se začala na hlavu kouče Wengera snášet kritika, jeho svěřenci ale v minulém týdnu zabrali a naznačili, že jsou navzdory rozsáhlé marodce znovu připraveni pravidelně vítězit. Po výhrách v Lize mistrů nad Dortmundem (2:0) a v anglické lize na hřišti West Bromu (1:0) si budou věřit. Triumfem nad průběžně třetím Southamptonem navíc chtějí ukázat, že umí uspět v duelech s týmy z čela tabulky, což se jim v posledních letech příliš nedařilo. Ačkoliv jim pro zranění chybí spousta opor, dva klíčoví borci – Koscielny a Giroud se už uzdravili a výkony Kanonýrů pozvednou. Southampton je největším překvapením letošního ročníku. Dlouho se jako jediný držel v kontaktu s unikající Chelsea, v posledním utkání ale narazil a byl vyškolen mistrovským Manchesterem City (0:3), který jej vystřídal na druhé příčce tabulky. A na Emirates Stadium čeká „Svaté“ další těžký duel. Domácí se dostali do tempa, jejich útok se Sánchezem, Giroudem a Welbeckem bude obranu hostů hodně prohánět. Věřím, že kvalita Arsenalu převáží a favorit zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Arsenal - Southampton 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip