Články

Arsenal – Southampton: rozhodne se po změně stran
article image

23.9.201

Kanonýři v Ligovém poháru tradičně dávají příležitost dravému mládí a proti Southamptonu tomu nebude jinak. Saints letos ovšem hrají skvěle a favorita na Emirates Stadium pořádně potrápí. První poločas skončí plichtou.

Kanonýři v letošní sezoně předvádí nevyrovnané výkony. O víkendu ale ukázali svou lepší tvář a v Premier League zvítězili na hřišti do té doby neporažené Aston Villy 3:0. Po výprasku v Lize mistrů od Dortmundu si tak zvedli sebevědomí a do klání se Southamptonem půjdou v pohodě. Zápasy Ligového poháru kouč Wenger ale tradičně využívá k tomu, aby dal šanci mladíkům, kteří jinak v sezoně mnoho příležitostí na hřišti nedostávají. Na Saints by tak Arsenal mohl vyrukovat v sestavě s Campbellem, Gnabrym, Akpomem či Bellerinem. Svého soupeře však Kanonýři nepodcení, Southampton prožívá parádní vstup do sezony a v Premier League se dokonce drží na druhém místě za vedoucí Chelsea! To je veliké překvapení, vždyť osmý celek loňského ročníku anglické ligy v létě přišel o několik klíčových borců (Lovren, Chambers, Lambert, Lallana) a také vyměnil trenéra. Nový kouč Koeman ale s týmem zatím dělá zázraky a také favorita z Emirates Stadium jeho mančaft potrápí. Oba soupeři nastoupí do utkání s pozměněnými sestavami. Jejich devízou je především ofenzíva, a to se na vzájemném duelu projeví. První poločas bude z obu stran „rozháraný“, o postupujícím se rozhodne až v druhé půli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Arsenal - Southampton 0 2.29

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip