Články

Arsenal - Manch. United: Kanonýři konečně vyhrají
article image

12.2.201

Už pět zápasů za sebou Arsenal rivala z Manchesteru neporazil a i když po debaklu v Liverpoolu asi není v nejlepším rozpoložení, United na tom jsou po remíze s posledním Fulhamem ještě hůř. Body zůstanou v Londýně!

Už řadu sezon patří zápas těchto dvou týmů k tomu, na co se celá Premier League nejvíce těší. A letos po dlouhých letech jdou do druhého vzájemného souboje oba týmy s tím, že Arsenal má mnohem lepší výchozí pozici pro finiš sezony. I přes trpkou víkendovou prohru 1:5 v Liverpoolu se dál drží ve vedoucí trojici soutěže, ze které s velkou pravděpodobností vzejde letošní mistr. Ostatně pro Arsenal byl výbuch na Anfield Road první prohrou po téměř dvou měsících, předtím totiž Kanonýři padli v polovině prosince na hřišti Citizens, městského rifvala United. Poté ale Arsenal odehrál osm zápasů, šest vyhrál a ve dvou remizoval. Manchester United prožívá první sezonu po dlouholetém panování manažera Alexe Fergusona a zatím to není žádná sláva. Skot David Moyes zatím nenašel recept na to, jak výkony mužstva stabilizovat, naposledy to jeho tým předvedl v duelu s outsiderem z Fulhamu, od kterého si gól na 2:2 nechal dát v nastaveném čase. V týmu Arsenalu mohou chybět Ramsey a Walcott, Manchesteru zase Evans, Ferdinand, Fellaini a nejspíš i Jones. O titul bojující domácí dají v prestižním mači zapomenout na výbuch s Reds, rivala z Old Trafford porazí a vrátí se do čela tabulky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Arsenal - Man.United 1 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip