Články

Arsenal – Hull: Rosický se dočká první trofeje
article image

17.5.201

Tomáš Rosický se může dočkat první anglické trofeje! Během sedmi let v Arsenalu nezískal se svými spoluhráči ani jedinou, teď jej čeká finále FA Cupu. S Hullem by londýnský gigant neměl mít problémy a jasně vyhraje.

Posvátné Wembley se těší na další finále nejstarší fotbalové soutěže světa. A borci Arsenalu mohou ukončit devítiletý půst bez trofeje. Právě Anglický pohár je poslední soutěží, kterou dokázali Londýňané v roce 2005 vyhrát. Tento úspěch nepamatuje nikdo ze současného kádru, až o dva roky později přišel z Dortmundu Rosický. Arsenal je velkým favoritem. „Jenže to nám ještě triumf nezaručí,“ upozornil kouč Wenger. „Poslední krok bývá nejtěžší a nejdůležitější,“ přidal. Nicméně Rosickému a spol. hraje vše do karet. V Premier League skončil po dobrém finiši čtvrtý, zatímco Hull až šestnáctý. Oba vzájemné duely v lize vyhrál jasně Arsenal – doma 2:0 a venku 3:0. Kanonýry čeká osmnácté finále FA Cupu v historii a jedenáctým triumfem mohou vyrovnat rekord Manchesteru United. A s přehledem to také dokáží.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Arsenal - Hull 0:1 1 2.22

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip