Články

Arsenal – Galatasaray: body zůstanou v Londýně
article image

30.9.2014

S druhým istanbulským protivníkem se letos střetnou fotbalisté Arsenalu. Ambiciózní Besiktas vyřadili v předkole Ligy mistrů a nyní v její základní skupině vyzvou Galatasaray. A Kanonýři znovu budou úspěšní!

Turečtí protivníci jsou jim souzeni. Loni se Rosický a spol. do Ligy mistrů probojovali přes istanbulský Fenerbahce, letos do milionářské soutěže přešli přes Besiktas a v základní skupině vyzvou Galatasaray. A budou chtít navázat na úspěšná klání s jeho rivaly, které doma vždy porazili (2:0, 1:0). Do utkání půjdou bez několika opor, zranění jsou útočník Giroud a záložníci Arteta s Ramseym, nejistý je start Wilshera s Koscielnym, které také trápí zdravotní potíže. Londýnský celek, jenž v letošním ročníku Premier League ještě nepoznal hořkost porážky, ale má vcelku široký kádr a s absencemi by se měl vypořádat. Do středové řady nejspíše naskočí zkušení Rosický s Cazorlou a místo defenzivního záložníka asi zaujme Flamini. V ofenzívě pak budou trápit obranu hostů hlavně tvořivý Özil s rychlíky Welbeckem a Sánchezem, jenž rozhodl o triumfu Arsenalu nad Besiktasem. Kanonýři v prvním utkání ve skupině D padli 0:2 v Dortmundu a další zaváhání si tak nesmí dovolit, výhra nad Galatasaray je pro ně povinností! Turecký celek v devíti duelech proti anglickým protivníkům ani jednou nezvítězil a aktuální formu nemá nijak zázračnou, páteční ligový triumf byl jeho prvním vítězstvím z posledních čtyř duelů. V Londýně bude pod velkým tlakem domácích, kteří budou držet míč a kombinacemi pronikat do šancí. Věřím, že Kanonýři potvrdí kvality a zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Arsenal - Galatasaray 1 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip