Články

Arsenal – Fenerbahce: Kanonýři zopakují kanonádu
article image

26.8.2013

Po úvodní ligové porážce se na ně valila kritika ze všech stran, ale „Gunners“ ukázali, že se s nimi i v této sezoně musí počítat. V Istanbulu deklasovali Fenerbahce a do Ligy mistrů postoupí po další demolici soupeře.

V 1. kole Premier League podlehl tým českého reprezentačního kapitána Tomáše Rosického doma Aston Ville a na hlavu kouče Arsene Wengera se na Emirates Stadium snášel pískot diváků. Vyčítali mu slabé posilování kádru a s tím související letitou absenci zisku jakékoliv trofeje. Kanonýři si uvědomovali důležitost dvojutkání s Fenerbahce o postup do Ligy mistrů, kam by se v případě úspěchu dostali pošestnácté za sebou. V Istanbulu minulou středu rozebrali nový celek jiného českého reprezentanta Michala Kadlece na šroubky. Turecký gigant nevěděl, kde mu hlava stojí a po porážce 0:3 už může spřádat plány pouze na základní skupinu Evropské ligy. Arsenal pokračoval v napravování reputace i o víkendu v Premier League, kdy nadělil tři góly (jeden inkasoval) také Fulhamu. Fenerbahce čeká porážka minimálně o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Arsenal - Fenerbahce 0:1 1 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip