Články

Arsenal – Everton: bitva o semifinále góly nenabídne
article image

7.3.2014

Ve čtvrtfinále nejstarší pohárové soutěže světa FA Cupu vyzve Arsenal nebezpečný Everton a jenom postupem si po nedávných nezdarech může udobřit své věrné fanoušky. Jenže Toffees nejsou žádná ořezávátka a Kanonýry pořádně potrápí!

Dlouhou dobu se příznivci londýnského celku tetelili blahem a věřili, že devítileté čekání Arsenalu na získanou trofej letos skončí. Jenže v únoru se Kanonýrům příliš nedařilo a jejich naděje na úspěch výrazně pohasly – z posledních šesti duelů vyhráli Rosický a spol. jen dva, v Premier League nabrali čtyřbodovou ztrátu na první Chelsea a po domácí prohře 0:2 s Bayernem jsou také jednou nohou venku z Ligy mistrů. V FA Cupu proto musí uspět, v sázce je postup do semifinále! Kouč Wenger však nemůže počítat se zraněným záložníkem Wilsherem, jenž bude kvůli zlomenině chybět šest týdnů. Everton je v Premier League šestý a pošilhává po evropských pohárech, s 27 inkasovanými góly má druhou nejlepší obranu z celé soutěže. Jeho kouč Martínez loni dovedl k triumfu v FA Cupu podprůměrný Wigan a letos se pokouší úspěch zopakovat! Když se oba celky naposledy potkaly, Everton si v prosinci odvezl z Emirates Stadium zaslouženou remízu 1:1. V jejich posledních pěti vzájemných duelech vždy padly maximálně dvě branky, ani tentokrát tomu nebude jinak.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip