Články

Arsenal – Din. Záhřeb: Kanonýři si zastřílí
article image

23.11.2015

Zatímco v anglické lize nehrají špatně a patří mezi kandidáty na titul, v Lize mistrů jenom jednou bodovali a hrozí jim předčasný konec! Borci Arsenalu musí chorvatského protivníka bezpodmínečně porazit a to se jim podaří.

Jedině vítězství nad chorvatským soupeřem a zároveň porážka mnichovského Bayernu či řeckého Olympiakosu v souběžně hraném utkání udrží naděje londýnského mančaftu na postup do jarních vyřazovacích bojů. Parta kouče Arsene Wengera tak nastoupí do klíčového utkání odhodlaná uspět! Podobně zodpovědný přístup Kanonýrům chyběl v úvodním duelu skupiny E, proto v Chorvatsku nečekaně s Dinamem prohráli 1:2, čímž odstartovaly jejich současné trable. Další jejich klopýtnutí už ale nepřichází v úvahu, na Emirates Stadium roztočí ofenzivní kolotoč, z něhož se hostům pořádně zatočí hlava! Kvalita kádru je na jejich straně, v anglické lize hrají – navzdory víkendové prohře na půdě West Bromu 1:2 – velmi dobře a formu si přenesou do pohárové Evropy. Rychlík Sánchez, důrazný Giroud či kreativní Özil s Cazorlou vezmou záhřebskou defenzívu útokem. Hosté jejich tlaku neodolají a vysoko prohrají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Arsenal - Din.Záhřeb 1/1 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip