Články

Arsenal – Chelsea: urputná bitva obhájce titulu s lídrem
article image

23.1.201

Londýnské derby je šlágrem anglické Premier League. Aktuální lídr tabulky přivítá trápícího se úřadujícího šampiona. Arsenal je papírovým favoritem, ovšem duel může skončit jakkoli. Gólů ale moc nepadne.

Další pikantní duel pro brankáře Petra Čecha! Po přestupu do Arsenalu proti »své« Chelsea chytal už dvakrát. Na startu sezóny se v Community Shield blýskl nulou a po výhře 1:0 juchal s trofejí, na podzim inkasoval na Stamford Bridge dvakrát ve druhé půli a Kanonýři odjeli s prázdnou. Teď na svém Emirates Stadium budou favority. V posledních dvou kolech uhráli v Liverpoolu a Stoke jen remízy, nicméně stále jsou díky lepšímu skóre na čele tabulky. Domácí bilance 7-2-1 (porážka přišla hned v 1. kole s West Hamem) vzbuzuje respekt.

Ale i Chelsea se pod novým dočasným koučem Hiddinkem zvedla, neprohrála už šestkrát v řadě, bohužel čtyřikrát z toho jen remízovala – v minulých dvou kolech ztrácela body doma. V těchto duelech navíc hned pětkrát inkasovala! K ideální pohodě tak mají modří stále daleko a doufají, že úspěch s rivalem by je mohl nakopnout. Arsenal si je moc dobře vědom síly protivníka, s nímž má za posledních 7 let mizernou bilanci 3-3-11!

Dá se proto očekávat defenzivně laděný souboj, ve kterém budou týmy zahušťovat prostor před svými hvězdnými gólmany Čechem a Courtoisem. Žádnou divokou přestřelku jako pře pěti lety, kdy Arsenal venku vyhrál 5:3, tentokrát fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Arsenal - Chelsea 2,5 - 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip