Články

Arsenal – Chelsea: gólově se opět prosadí jen jeden z týmů
article image

23.9.2016

Pozor, přichází ostře sledované londýnské derby! Brankář Petr Čech se v bráně Arsenalu opět postaví svému bývalému klubu Chelsea. A jak už je tradicí, skórovat bude jen jeden z týmů.

Úplně spokojeni nejsou. Fotbalisté obou klubů už totiž v dosavadním průběhu Premier League dvakrát zaváhali a dělí se o čtvrtou příčku v tabulce. Zvláštní je, že svoji jedinou prohru si oba celky připsaly na vlastním hřišti proti Liverpoolu, Chelsea dokonce v minulém kole. I proto to vypadá, že v lepší psychické pohodě budou domácí Gunners. Jsou tedy favoritem? To je velmi ošidné. V poslední dekádě mají totiž daleko lepší vzájemnou bilanci modří s bilancí 14-5-5, naproti tomu Arsenal hraje doma a měl by mít tudíž určitou psychologickou výhodu. Jenže u těchto dvou protivníků je to vždy o prvním vstřeleném gólu. Navíc v posledních osmi soubojích se gólově prosadil maximálně jeden z týmů, dvakrát se hrálo bez branek. Tahle statistika může být i pro tentokrát zachována.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Arsenal - Chelsea ne 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip