Články

Arsenal - Cardiff: Kanonýři branku nedostanou
article image

31.12.201

Borci z Londýna sice v produktivitě zaostávají hlavně za Citizens, ale oproti Cardiffu na tom jsou mnohem lépe. Tým z Walesu totiž v devatenáctí zápasech nastřílel ubohých 15 gólů a na Emirates Stadium si svoji bilanci nevylepší.

Před sezonou by Arsenal jako tým, který půjde do roku 2014 v pozici lídra, asi tipoval málokdo, ale Kanonýři se obdivuhodně drží. V Newcastlu to potvrdili i přesto, že jim chyběli Özil a Ramsey. Na jejich hře sice byla absence hvězd znát, ale cennou výhru 1:0 jim vystřelil kanonýr týmu Giroud. Byla to jeho osmá trefa v sezoně, čímž se vyrovnal v Newcastlu chybějícímu Ramseymu. Na potvrzení vedoucí příčky nyní Kanonýři potřebují zdolat soupeře, jenž se přes nadějný začátek sezony už delší dobu pohybuje jen těsně na čarou sestupu. Hlavně proto, že má druhý nejhorší útok celé Premier League, méně než jeho patnáct branek totiž nastřílel jen druhý nováček Crystal Palace. Špatné výsledky a vztahy v klubu odnesl těsně po Vánocích vyhazovem manažer Malky Mackay, fanoušci proti tomu v zatím posledním utkání se Sunderlandem protestovali, ale dlouho to vypadalo, že tým bez něj uspěje. Vedl totiž 2:0 až do 83. minuty, jenomže pak hosté snížili a v nastaveném čase vyrovnali. V této nelehké situaci to nováček nebude mít na Emirates Stadium jednoduché. Ambiciózní domácí půjdou odhodlaně za vítězstvím, Cardiff se gólově neprosadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Ars-Car: Cardiff ne 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip