Články

Arsenal – Basilej: těsná výhra pro domácí favority
article image

27.9.2016

Rozstříleli se, v posledních třech duelech dali 11 gólů. Fotbalistům Arsenalu se ale v Champions League postaví nepříjemná Basilej a porazí ji jen těsným výsledkem.

Český fanoušek smutní, k očekávanému duelu elitních brankářů Čecha s Vaclíkem nejspíš nedojde. V prvním zápase skupiny A v Paříži totiž v brance Kanonýrů dostal přednost Ospina a povedeným výkonem si řekl o to, že v Lize mistrů bude stát alespoň prozatím v bráně Londýňanů on. Navíc na Emirates Stadium přijíždí švýcarský mistr, z něhož strach nejde. „Každý myslí, že proti Basileji to bude jednoduché. Ale v minulosti porazili Manchester United, Chelsea i Liverpool,“ upozornil trenér Wenger na skvělou bilanci protivníka proti anglickým sokům. Basilej, jejíž dres vedle Vaclíka obléká i další reprezentant Suchý, na úvod doma překvapivě jen remizovala 1:1 s Razgradem. Do Londýna ovšem mužstvo pojede s mnohem defenzivnější taktikou a nechá hrát protivníka. A přestože parta kolem německého záložníka Özila poslední dobou střelecky exceluje, což podtrhla víkendovou výhrou 3:0 nad Chelsea, proti Švýcarům to nebude mít v útoku vůbec snadné. Žádná gólová smršť se tentokrát očekávat nedá, nicméně díky jedné či dvěma brankám si domácí povinnou výhru přesto připíší.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Arsenal - Basilej 2,5 1/-2,5 3.42

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip